Артем - снайпер із легендарного 1-го резервного батальйону Сергія Кульчицького, який було сформовано з бійців Самооборони Майдану. Як і всі майданівці, пішов на фронт у перших рядах. Після ротації, разом із хлопцями вирішив навчатися професійній стрільбі. Вони два місяці тренувалися на полігоні, запрошували тренерів, і вже під час другого призову Артем був відмічений командуванням за талант поводження зі зброєю, а також за успішну роботу коректувальником. Конкретними своїми досягненнями він не вихвалявся, відказуючи, що про таке не питають. Тепер будемо знати ) Хоча одну історію розповів, але зараз не про це.

Силами волонтерів і спонсорів, для Артема на заміну старенькій СВД, яка не справлялася з поставленими завданнями, вдалося придбати гвинтівку Steyr Mannlicher Pro Hunter у магнум калібрі 300 Win. Mag. (вартість перевищує 10 000 у.е.!!!), що дасть можливість упевнено вражати супротивника на дистанції до 1200 метрів!
І ця подія могла б лишитися зараз радісною новиною для нас усіх, ПРОТЕ на переоснащення цієї чарівної гвинтівки для армійських завдань потрібно витратити ще 450 у.е.

Усіх, хто розуміє чого коштує відмінний снайпер із відмінним інструментом, із нетерпінням чекаємо на Канатній, 35 чи
Номер карти "Приват Банк" :
4731 2171 0615 9427
Кручиніна Наталія Володимирівна
з обов'язковим повідомленням на нашу сторінку про Ваш внесок "ДЛЯ СНАЙПЕРА"!!!