Благодійний фонд «Небайдужий народ» був створений для допомоги бійцям із зони АТО на сході України. Ми надаємо допомогу найрізноманітнішим військовим підрозділам, серед яких 28 окрема механізована бригада, 18 батальйон територіальної оборони «Одесса», 42 батальйон територіальної оборони Кіровоградської області, добровольчий український корпус «Правого сектора», 95 та 93 бригади, ВЧ 2007, батальйон «Айдар» та інші.

«Мы доставляем помощь бойцам лично в руки» — банер з таким девізом висить перед входом в одеський будинок за адресою: вул. Канатна, 35. Саме тут базується об'єднання волонтерів «Небайдужий народ». Кожен, хто забажає, може принести сюди щось зі списку необхідних речей або залишити гроші у спеціальних боксах. Ми збираємо матеріальну допомогу для українських військових і самотужки відвозимо її на передову на схід України.

На благодійні внески ми закуповуємо бушлати, теплу форму, берці, прилади нічного бачення та тепловізори. Спальники необхідні двох типів: які витримують до -2° та ті, що розраховані на -10-15°. Тим, хто ночує у землянках, підійдуть спальники першого типу — в таких укриттях не так холодно. А ось тим військовослужбовцям, котрим доводиться спати під бронею, на блокпостах, у наметах, необхідні тепліші спальники. Звичайно, лише спальників для обігріву бійців недостатньо. Не будуть зайвими і пічки-буржуйки, за допомогою яких солдати рятують себе від холоду у зоні без електроенергії.

У хлопців є генератори, але вони працюють непостійно: їх використовують переважно для підзарядки приладів і зв'язку. Коли генератори працюють, у воїнів є можливість підключити електросушилки для взуття. Тому ми з величезною подякою приймемо електросушилки та передамо їх на передову. Також у наш штаб можна приносити хімічні устілки для взуття і рукавиці, які тримають тепло протягом кількох годин.

Відзначимо, що фонд підтримуємо українського виробника, — 90% речей, що закуповуються, виготовлено в Україні.

Узимку важливо піклуватись про здоров'я українських військових. Тому ми власноруч виготовляємо вітамінні суміші, у складі яких такі інгредієнти, як імбир, лимон, молоті сухофрукти та мед. Вони допомагає хлопцям на фронті підтримувати імунітет і боротися з авітамінозом. Військові вже більше, ніж півроку, знаходяться на сході країни, де їх раціон — одноманітний та убогий. Саме тому необхідність у вітамінах і мінералах дуже велика. Приносити комплекси вітамінів, різного роду вітамінні суміші або продукти для їх виготовлення — можно і необхідно.

Окрім того, «Небайдужий народ» допомагає пораненим, сім'ям військовослужбовців та приймає участь у реабілітації солдат з посттравматичним синдромом.

Бажаючих допомогти чекаємо за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 35. Зв'язатися з волонтерами можна за допомогою електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонувавши за номером: (048) 709-26-22. Навіть одна пара теплих шкарпеток з приємним листом — величезний внесок у перемогу.